بازاریابی دیجیتال خود را با خرید پنل پیامکی بهبود ببخشید

بازاریابی دیجیتال خود را با خرید پنل پیامکی بهبود ببخشید

بازاریابی دیجیتال خود را با خرید پنل پیامکی بهبود ببخشید

Blog Article

کسب و کارها با شکل ها و اندازه ها و صنایع مختلف، برای برقراری ارتباط با مشتریان از اس ام اس یا پیامک استفاده می کنند. همه روزه ما شاهد شیوه های جدید و نوآورانه ای هستیم که مشاغل در حال استفاده از قدرت پیام کوتاه برای پیشرفت کار خود هستند. خواه از طریق ارسال یادآوری قرار ملاقات، تأیید، اعلان های تحویل، پشتیبانی از مشتری یا بازاریابی و تبلیغات - پیامک واقعا می تواند به هر شغلی کمک کند.
اما چرا اینقدر مشاغل مشتاق خرید پنل پیامکی و استفاده از اس ام اس برای ارتباط با مشتریان هستند؟ ما به مزایای اصلی پنل پیامکی و پیام کوتاه تجاری می پردازیم:
نرخ باز شدن پیامک توسط افراد
احتمالاً بزرگترین و بهترین ویژگی پیامک ، نرخ باز شدن فوق العاده آن است که با هیچ کانال ارتباطی دیگری مطابقت ندارد. پیامک دارای نرخ باز شدن چشم نواز 98٪ است. نرخ باز شدن ایمیل 20٪ است
نرخ پاسخ
این نرخ باز به این معنی است که پیامک همچنین میزان پاسخ شگفت انگیزی را به همراه دارد ، بدین معنی که برای بازاریابی و تبلیغات و همچنین یادآوری قرار ملاقات بسیار مناسب است. نرخ پاسخگویی پیامکی به طور متوسط حدود 45٪ است.
فوری
پیام کوتاه نه تنها سریع تنظیم و ارسال از نقطه نظر تجاری است بلکه یک تماس فوری با مشتریان است زیرا پیام فوری شما را دریافت می کنند. 90٪ از تمام پیام های متنی در مدت 3 دقیقه پس از دریافت خوانده می شوند.
هیچ پوشه اسپم وجود ندارد
برخلاف ایمیل ، پیامک هیچ پوشه اسپم ندارد. بنابراین لازم نیست نگران ایجاد یک خط موضوع مناسب باشید تا از طریق فیلترهای اسپم عبور کند.
شخصی
مشتری ها دوست دارند احساس ویژه کنند و یکی از راه های ایجاد احساس ویژه ، برقراری ارتباط شخصی با آنها است. تلفن همراه در حال حاضر یک وسیله بسیار شخصی است و بعد با اضافه کردن نام آنها به پیام متنی ، شما واقعاً می توانید آنها را مانند خودتان حس کنید و از آنها احساس زیبایی می کنند.
پیگیری و گزارش
با پیامک می توانید پیام را تحویل بگیرید یا خیر ، دقیقاً چه کسی روی پیوندهایی که در پیام های خود می فرستید کلیک کرده است.
راحت
تلفن همراه وسیله مورد علاقه ماست که ساده از کنار نمی رود، ما آن را همه جا با خود می بریم. این وسیله اصلی ما برای برقراری ارتباط با یکدیگر است ، و آن را به راحت ترین وسیله برای برقراری ارتباط با مشتریان خود تبدیل می کند.
مطمئنا خرید پنل اس ام اس با معضل هایی همراه است , اولی گام برای خرید سامانه پیامکی فهم نیاز خودتان است مثلا در صورتی قصد ارسال انبوه و تعداد بالای اس ام اس تبلیغاتی یا این که خدماتی دارید خوبتر است از پنل پیامکی بزرگتر و حرفه ای تر با تعرفه ارسال کمتر به کار گیری فرمائید با این فعالیت در هزینه پرداختی شما صرفه جویی شگرفی صورت می‌گیرد . تفاوت تعرفه پنل های ارائه دهنده پنل اس ام اس در کیفیت ارسال پیام کوتاه و نوع پشتبانی از کاربرانشان است . به این ترتیب هنگام خرید پنل پیامکی حتما کیفیت ارسال اس ام اس و پشتیبانی را مقدم بر تعرفه ارسال پیام کوتاه بدایند تا مبتلا زیان نشوید .
برای کسب و کارهایی که از پیامک برای ارتباط با مشتریان استفاده می کنند ، مزایای زیادی وجود دارد و همچنین روشهای مختلف زیادی وجود دارد که مشاغل می توانند از اس ام اس برای بهبود ارتباط با مشتری استفاده کنند.

Report this page